بستن
جستجو
فیلتر ها

درباره ما

شرکت یکتا تدبیر مدرن با همکاری جمعی از دانش آموختگان رشته مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد با هدف ارائه خدمات مشاوره در زمینه طراحی سیستم­های تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمان تاسیس گردید و سپس دامنه فعالیت خود را به ارائه مشاوره در زمینه­­ی کنترل و بالانسینگ سیستم های تهویه مطبوع و فروش انواع شیرهای بالانسینگ و تجهیزات مرتبطه گسترش داد. این شرکت از ابتدا، پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، ارائه کار با کیفیت و جلب رضایت کارفرمایان را به عنوان اصول اولیه حرفه‌ای خود تعریف و سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داد. در ادامه با جذب نیروهای متخصص و متعهد تلاش خود را در جهت ارتقای توان حرفه‌ای خود به کار برد.

در سال 1391،  یکتا تدبیر مدرن در خصوص تجهیزات بالانسینگ همکاری خود را با شرکت TA کشور سوئد که در حال حاضر با نام IMI Hydronics مشغول به فعالیت است، آغاز نمود. سپس در جهت تکمیل سبد محصولات و همچنین ارائه خدمات پس از فروش کارآمد، همکاری خود را با شرکت FRESE کشور دانمارک در سال 1393 گسترش داد.

در همان سال همکاری خود را در زمینه فروش محصولات تهویه مطبوع با شرکت کار و اندیشه با عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی آغاز نمود.

اگرچه این شرکت با تامین محصولات متنوع از معتبرترین محصولات جهان شناخته می­شود، ارائه­ی خدمات پس از فروش کامل و مطمئن است که وجه تمایز اصلی یکتا تدبیر مدرن از دیگر شرکتهای فعال در صنعت تهویه مطبوع و بالانسینگ می­باشد. خدمات پس از فروش این شرکت شامل بالانسینگ سیستم، تایید جریان مطابق با جریان طرح و راه اندازی سیستم تهویه مطبوع و نهایتا تحویل سیستم در حال کار به مشتری می­باشد. همچنین این شرکت مطابق نیاز مشتری بازدیدهای دوره­ای از سیستم تهویه مطبوع به عمل آورده تا از کارکرد مناسب سیستم درگذر زمان اطمینان حاصل کند

پیام مدیر عامل

تمام تلاش ما در شرکت یکتا تدبیر مدرن بر این است که با تامین با کیفیت­‌ترین تجهیزات و ارائه‌­ی مشاوره­‌ای همه جانبه و حرفه‌­ای، خدماتی با کیفیت و کاربردی به کارفرمایان در سراسر کشور عرضه شود تا منجر به کاهش هزینه­‌های ایجاد سیستم‌های تهویه مطبوع و بهینه‌­سازی مصرف انرژی در سطح کشور شویم.

مهندس احمدی

مدیر عامل

ماموریت

مأموریت یکتا تدبیر مدرن، بهبود کیفیت خدمات مشاوره، آموزش، به روز رسانی مستمر اطلاعات و امکانات، افزایش سهم بازار، رضایت کارفرمایان و رقابت پذیری برای سازمان، پیشرو بر مبنای به روزترین ایده های مهندسی و بهره مندی از متخصصان توانمند می باشد.

 

استراتژی

یکتا تدبیر مدرن در راستای هدف توسعه پایدار، همواره تلاش دارد نتایجی کاربردی و علمی و قابل اجرا در کنار مباحث تئوریک و آکادمیک ارائه نماید و مجموعه ای کاملاً عمل گرا و نتیجه محور می باشد.

 

اصول ارزش

احترام و اعتقاد به اصول انسانی و اخلاقی نوآوری و اعتقاد به استفاده از روش‌های علمی و فن آوری‌های روز، خلاقیت و کیفیت به عنوان عنصر کلیدی ایجاد تمایز ارزش آفرینی و تعهد به جامعه، احترام به حقوق کارفرمایان، اعتقاد به سرمایه‌­ی انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه و عامل اصلی رشد و تعالی سازمان

 

چشم انداز

یکتا تدبیر مدرن معتقد به نوآوری، ارزش آفرینی و تلاش روز افزون برای اثربخشی سیستم­‌های تهویه مطبوع در سطح کشور و درنتیجه بهبود کیفیت زندگی مردم می‌باشد