بستن
جستجو
فیلتر ها

واحدهای بای پاس

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  Frese MODULA

Frese MODULA

MODULA یک سیستم شیر فشرده و متنوع است که شیرهای کنترل دینامیکی جریان، فشار و دما را با شیرهای ایزوله کننده، شستشو دهنده، تخلیه، و تجهیزات اندازه‌گیری در یک واحد بای پاس ترمینال که قبلا سر هم و آزمایش شده و آماده نصب می‌باشد ترکیب می‌کند.
تصویر  Frese MODULA Direct

Frese MODULA Direct

واحد بای پاس با قابلیت نصب بی واسطه و اندازه گیری جریان Frese MODULA Direct یک سیستم شیر فشرده و متنوع است که شیرهای کنترل مستقل از فشار OPTIMA Compact را با شیرهای ایزوله کننده، شستشو دهنده، تخلیه، و تجهیزات اندازه­گیری در یک واحد بای پاس ترمینال که قبلا سر هم و آزمایش شده و آماده نصب می­باشد ترکیب می­کند. MODULA Direct دارای یک ایستگاه اندازه­گیری ونتوری به منظور تایید دقیق جریان می­باشد. همچنین هر واحد دارای شیرهای ایزوله کننده، تخلیه، پلاگ­های فشار/دما، ایستگاه سنجش ونتوری و شیر کنترل مستقل از فشار Frese OPTIMA Compact برای جریان، فشار و دما می­باشد. MODULA Direct با پیروی از دستورات BSRIA در زمینه­ی طراحی تجهیزات واحد ترمینال طراحی شده است.
تصویر  Frese MODULA Pro

Frese MODULA Pro

Frese MODULA Pro یک سیستم شیر فشرده و متنوع است که شیرهای کنترل دینامیکی جریان، فشار و دما را با شیرهای ایزوله کننده، شستشو دهنده، تخلیه، و تجهیزات اندازه­گیری در یک واحد بای پاس ترمینال که قبلا سر هم و آزمایش شده و آماده نصب می­باشد ترکیب می­کند.