بستن
جستجو
فیلتر ها

درباره یکتا تدبیر مدرن

شرکت یکتا تدبیر مدرن در سال 1391 با همکاری جمعی از دانش آموختگان رشته مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد با هدف ارائه خدمات مشاوره در زمینه طراحی سیستم­های تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمان تاسیس گردید و سپس دامنه فعالیت خود را به ارائه مشاوره در زمینه­­ی کنترل و بالانسینگ سیستم های تهویه مطبوع و فروش انواع شیرهای بالانسینگ و تجهیزات مرتبطه گسترش داد. این شرکت از ابتدا، پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، ارائه کار با کیفیت و جلب رضایت کارفرمایان را به عنوان اصول اولیه حرفه‌ای خود تعریف و سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داد. در ادامه با جذب نیروهای متخصص و متعهد تلاش خود را در جهت ارتقای توان حرفه‌ای خود به کار برد.

در سال 1391،  یکتا تدبیر مدرن در خصوص تجهیزات بالانسینگ همکاری خود را با شرکت TA کشور سوئد که در حال حاضر با نام IMI Hydronics مشغول به فعالیت است، آغاز نمود. سپس در جهت تکمیل سبد محصولات و همچنین ارائه خدمات پس از فروش کارآمد، همکاری خود را با شرکت FRESE کشور دانمارک  (به صورت نمایندگی رسمی FRESE در ایران) در سال 1393 گسترش داد.

در همان سال همکاری خود را در زمینه فروش محصولات تهویه مطبوع با شرکت کار و اندیشه با عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی آغاز نمود.

اگرچه این شرکت با تامین محصولات متنوع از معتبرترین محصولات جهان شناخته می­شود، ارائه­ی خدمات پس از فروش کامل و مطمئن است که وجه تمایز اصلی یکتا تدبیر مدرن از دیگر شرکتهای فعال در صنعت تهویه مطبوع و بالانسینگ می­باشد. خدمات پس از فروش این شرکت شامل بالانسینگ سیستم، تایید جریان مطابق با جریان طرح و راه اندازی سیستم تهویه مطبوع و نهایتا تحویل سیستم در حال کار به مشتری می­باشد. همچنین این شرکت مطابق نیاز مشتری بازدیدهای دوره­ای از سیستم تهویه مطبوع به عمل آورده تا از کارکرد مناسب سیستم در گذر زمان اطمینان حاصل کند. 

اخبار
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، سوم تا ششم آبان 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد. شرکت Frese حضور پر رنگ خود را همچون ادوار گذشته حفظ نموده و به معرفی محصولات و خدمات خود می‌پردازد.