بستن
جستجو
فیلتر ها

سنسورها، ترنسمیترها و سوئیچ ها

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  ترموستات اتاقی 2831-4200

ترموستات اتاقی 2831-4200

ترموستات اتاقی در دستگاه های تهویه هوایی استفاده می شود و به خصوص برای ساختمان های مسکونی اداره ها و هتل ها مناسب است
تصویر  سوئیچ کنترل اختلاف فشار BD297

سوئیچ کنترل اختلاف فشار BD297

سوئیچ اختلاف فشار BD297 در سیستم تهویه مطبوع به منظور کنترل و مانیتور اختلاف فشار فیلترها، باتری ها و فن ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سوئیچ های فشار دارای دو ورودی می باشد که به صورت + و - بر روی بدنه‌ی دستگاه مشخص شده‌اند. باید توجه داشت که نقطه‌ با فشار بالا به ورودی + و نقطه‌ی با فشار پایین به ورودی- متصل شود. پرشر سوئیچ پس از دستیابی به اختلاف فشار مشخص ، یک مدار الکتریکی را قطع می کند.(یا سوئیچ می دهد) اختلاف فشار مورد نظر توسط گردانه ای( knob ) که بر روی دستگاه تعبیه شده است، در بازه ی ۴۰تا ۴۰۰پاسکال متغیر است. این دستگاه مجهز به یک رله ی ۱.۵آمپری ( ۰.۴آمپر القایی ) در ۲۵۰ Vac می باشد. هم چنین این دستگاه دارای درجه حفاظت IP54 می باشد.
تصویر  TQ-D32

TQ-D32

TQ-D32 ترنسمیترهای کنترل کیفیت هوا هستند و برای این طراحی شدند تا جریان هوای تازه را در سیستم های تهویه مطبوع کنترل کنند. TQ-D32 ها کیفیت هوا را از طریق میزان کربن دی اکسید موجود در آن (ppm) مشخص می کنند. سیگنال خروجی می تواند برای کنترل فن های هوای تازه و دمپرها بر اساس بار تهویه استفاده شود. این دستگاه به یک سیگنال خروجی مجهز است تا به صورت اتوماتیک مشخص کند که به صورت جریان یا ولتاژ عمل کند. و دیگر برای دریافت هشدارهای اشتباه, نگرانی وجود ندارد.
تصویر  ترموستات Y111RM

ترموستات Y111RM

این مدل ترموستات به عنوان محافظ ضد یخ در باتری ها و لوله های آب مورد استفاده قرار می گیرد. این سری حاوی نازل (capillary) با قابلیت تشخیص کم ترین میزان دما در باتری و یا سطح کانال می باشد. این ترموستات در دو ورژن با قابلیت ریست اتوماتیک (Y111) و دیگری ریست دستی ( Y111RM) موجود می باشد، که هر دو ورژن مجهز به نازل(capillary) ۶ متری هستند. نکته ی حائز اهمیت آن است که ترموستات نباید در محیطی با دمای کم تر از نازل نصب شود. این ترموستات درجه ی حفاظتIP43 را فراهم می آورد
تصویر  TP-D334

TP-D334

تصویر  سوئیچ جریان سیال Y106

سوئیچ جریان سیال Y106

سوییچ جریان Y106 به منظور کنترل و مانیتور جریان در لوله ها به سایز ۱ تا ۸ اینچ در سیستم تهویه ی مطبوع استفاده می شود. این محصول دارای 4 پالت به منظور انجام عملیات کالیبراسیون می باشد. این فلوسوئیچ بر روی اتصال تی شکل قابل نصب است. سوییچ جریان Y106 مجهز به سوئیچ SPDT با ظرفیت 15 آمپر و 230 Vac است. هم چنین این دستگاه دارای درجه حفاظت IP65 می باشد. به منظور انجام کالیبراسیون مناسب و نصب صحیح نیاز به مشاوره از کارشناسان فنی شرکت می باشد.