بستن
جستجو
فیلتر ها

شیرهای بالانسینگ

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  Frese ALPHA DN15-DN50

Frese ALPHA DN15-DN50

شیرهای Frese ALPHA به طور خاص برای بالانس خودکار سیستم های سرمایش و گرمایش طراحی وساخته شده اند. کارتریج‎های Frese ALPHA ‌ کارتریج های نسل دوم ‌ جزئی از این شیرها هستند که جریان را، حتی در حالتی که فشار نوسان می کند، محدود نگاه می دارند. طراحی مبتکرانه و ثبت شده ی این کارتریج ها یک صفحه ی اوریفیس قابل تعویض را ارائه می دهد که انعطاف پذیری بیشتری فراهم کرده و دیافراگمی که دقت بالاتری بدست می دهد. از شیرهای کوچک رزوه دار (DN15) گرفته تا شیرهای بزرگ فلانج دار (DN800)، شیرهای Frese ALPHA بالانس هیدرونیکی سیستم را، صرف نظر از نوسان فشار در سیستم، تضمین می کنند.
تصویر  Frese STBV FODRV

Frese STBV FODRV

Frese FODRV یک شیر دو تنظیمه با اوریفیس ثابت به منظور بالانس و تایید جریان است. Frese FODRV برای استفاده در کاربردهای سرمایش و گرمایش به منظور بالانس و تایید دقیق جریان در بخش های مختلف سیستم ایده آل ترین است. شیر بالانس Frese FODRV به راحتی و با اطمینان کامل سیستم را تایید می‌کند و می‌توان از آن در سیستم های جریان متغیر یا جریان ثابت ‌برد. این شیر دو تنظیمه می تواند در موقعیت مورد نظر تنظیم شده و سپس قفل شود تا میزان باز شدن شیر را محدود کند. سپس اگر نیاز باشد، می توان شیر را با پیچاندن پیچ دستی آن تا نقطه صفر پیچانده و آن را بست و سپس مجددا تا میزان از پیش تنظیم شده باز کرد. اوریفیس درونی آن، که ابعاد و هندسه ثابتی دارد، میزانی از افت فشار را ایجاد می کند تا بتوان جریان را اندازه گرفت.
تصویر  TA Compact - P

TA Compact - P

تصویر  TA Fusion - P

TA Fusion - P

تصویر  TA Modulator

TA Modulator

تصویر  TA STAD

TA STAD

با بکارگیری شیر بالانسینگ STAD در بازه وسیعی از کاربردها می توان کارآیی بالای هیدرونیکی ایجاد کرد. مناسب‌ترین محل برای کاربرد این شیر سمت بازگشت در مدار سیستم های سرمایش و گرمایش و آب مصرفی است.