بستن
جستجو
فیلتر ها

شیرهای بالانسینگ دستی

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  Frese STBV FODRV

Frese STBV FODRV

Frese FODRV یک شیر دو تنظیمه با اوریفیس ثابت به منظور بالانس و تایید جریان است. Frese FODRV برای استفاده در کاربردهای سرمایش و گرمایش به منظور بالانس و تایید دقیق جریان در بخش های مختلف سیستم ایده آل ترین است. شیر بالانس Frese FODRV به راحتی و با اطمینان کامل سیستم را تایید می‌کند و می‌توان از آن در سیستم های جریان متغیر یا جریان ثابت ‌برد. این شیر دو تنظیمه می تواند در موقعیت مورد نظر تنظیم شده و سپس قفل شود تا میزان باز شدن شیر را محدود کند. سپس اگر نیاز باشد، می توان شیر را با پیچاندن پیچ دستی آن تا نقطه صفر پیچانده و آن را بست و سپس مجددا تا میزان از پیش تنظیم شده باز کرد. اوریفیس درونی آن، که ابعاد و هندسه ثابتی دارد، میزانی از افت فشار را ایجاد می کند تا بتوان جریان را اندازه گرفت.
تصویر  TA STAD

TA STAD

با بکارگیری شیر بالانسینگ STAD در بازه وسیعی از کاربردها می توان کارآیی بالای هیدرونیکی ایجاد کرد. مناسب‌ترین محل برای کاربرد این شیر سمت بازگشت در مدار سیستم های سرمایش و گرمایش و آب مصرفی است.
تصویر  TA STAF

TA STAF

این شیر بالانسینگ ساخته شده از آهن چکش خوار و دارای فلانج، در بازه وسیعی از کاربردها جای گرفته و کارآیی هیدرونیکی سیستم را بسیار بالا می‌برد. مناسب‌ترین محل برای نصب STAF-SG سمت بازگشت در مدارهای سیستم سرمایش و گرمایش است.
تصویر  Frese STBV VODRV

Frese STBV VODRV

Frese VODRV یک شیر دو تنظیمه با اوریفیس متغیر به منظور بالانس و تایید جریان است. Frese VODRV برای استفاده در کاربردهای سرمایش و گرمایش به منظور بالانس و تایید دقیق جریان در بخش­های مختلف سیستم ایده­آل­ترین است. شیر بالانس Frese VODRV به راحتی و با اطمینان کامل سیستم را تایید می­کند و می­توان از آن در سیستم­های جریان متغیر یا جریان ثابت بهره­ برد. این شیر دو تنظیمه می ­تواند در موقعیت مورد نظر تنظیم شده و سپس قفل شود تا میزان باز شدن شیر را محدود کند. سپس اگر نیاز باشد، می ­توان شیر را با پیچاندن پیچ دستی آن تا نقطه­ ی صفر پیچانده و آن را بست و سپس مجددا تا میزان از پیش تنظیم شده باز کرد.