بستن
جستجو
فیلتر ها

شیرهای کنترل مستقل از فشار

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  TA Compact - P

TA Compact - P

تصویر  TA Fusion - P

TA Fusion - P

تصویر  TA Modulator

TA Modulator

تصویر  Frese OPTIMA Compact DN10-DN50

Frese OPTIMA Compact DN10-DN50

به گونه‌ای طراحی شده که ترکیبی از بالانس خودکار و کنترل تنظیمی کامل را صرف نظر از جریان پیش‌تنظیم فراهم آورد. طراحی مبتکرانه‌ی Frese OPTIMA Compact شیر کنترلی هوشمندی را معرفی کرده که خود را با جریان پیش‌تنظیم هماهنگ می‌کند تا کنترل تنظیمی کاملی را به ارمغان آورد. زمانی که نصاب حداکثر میزان جریان را برای شیر تعریف می‌کند (با عملکرد پیش‎تنظیم) بازه حرکتی شیر کنترلی ثابت می‌ماند که باعث ایجاد کنترل تنظیمی 100 درصدی میشود. در عمل، Frese OPTIMA Compact اطمینان حاصل ‌می‌کند که جریان بیش از حد ایجاد نشده، و در جریانهایی کمتر از جریان طراحی، محرک شیر اقتدار کامل دارد. همچنین Frese OPTIMA Compact تمامی ویژگی‌هایی که برای راحتی طراحان و نصاب‌ها لازم است دارا می‌باشد: • بازه‌ی وسیع (تا 800kPa) اختلاف فشار که مناسب اکثر کاربردها است. • طراحی فشرده و قابلیت پیش‌تنظیم آسان، راحتی نصب و راه‌اندازی را تضمین می‌کنند. شیر کنترلی مستقل از فشار (PICV) Frese OPTIMA Compact در سیستمهای سرمایش و گرمایش با واحد فن کویل، پرتو سرد، یا دیگر واحدهای ترمینال کاربرد دارد. Frese OPTIMA Compact کنترل تنظیمی با اقتدار تام را صرف نظر از نوسانات اختلاف فشار سیستم ممکن می‌سازد. از ترکیب یک شیر بالانسینگ اتوماتیک و قابل تنظیم، یک شیر کنترل اختلاف فشار و یک شیر کنترل تنظیمی با اقتدار تام ساخته شده است. کنترل کانل بر روی جریان آب ساختمان به راحتی میسر می‌شود و آسایش و صرفه جویی انرژی فراوانی نیز به ارمغان می‌آورد. مزیت دیگر آن است که چنانچه بخش‌های دیگری به سیستم افزوده شوند، یا ظرفیت طراحی شده‌ی سیستم تغییر کند، نیازی به بالانس مجدد سیستم نیست. صرفه‌جویی در انرژی با کنترل بهینه، جریان کمتر، و فشار کمتر پمپ. TΔ حداکثر به علت پاسخ سریعتر و پایداری بیشتر سیستم.
تصویر  Frese OPTIMA Compact DN50-DN300

Frese OPTIMA Compact DN50-DN300

Frese OPTIMA Compact با حداکثر کارآیی و بهترین بهره‌وری انرژی توانسته استانداردهای جدیدی در سیستم‌های کنترل سرمایش و گرمایش ایجاد کند. کنترل تنظیمی کامل و TΔ حداکثر با Frese OPTIMA Compact به اقتدار تام در کنترل تنظیمی، صرف نظر از نوسانات اختلاف فشار سیستم، خواهید رسید به گونه‌ای طراحی شده که ترکیبی از بالانس خودکار و کنترل تنظیمی کامل را صرف نظر از جریان پیش‌تنظیم فراهم آورد. حفظ کنترل بهینه، جریان کمتر، و فشار کمتر پمپ یعنی صرفه‌جویی قابل ملاحظه در مصرف انرژی. همزمان، TΔ را به حداکثر ممکن افزایش می‌دهید، چرا که پاسخگویی بسیار سریعتر شده و پایداری سیستم نیز افزایش می‌یابد. سیستمی که همواره بالانس باشد صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در مصرف انرژی به همراه دارد با Frese OPTIMA Compact به آسانی میتوان به کنترل کامل بر جریان آب در ساختمان دسترسی پیدا کرد، و همزمان آسایش و بهره‌وری انرژی بالایی ایجاد کرد. چنانچه بخش‌های دیگری به سیستم افزوده شوند، یا ظرفیت طراحی شده‌ی سیستم تغییر کند، نیازی به بالانس مجدد سیستم نیست. شیر بالانس و کنترل مستقل از فشار Frese OPTIMA Compact از ترکیب یک شیر بالانسینگ اتوماتیک و قابل تنظیم، یک شیر کنترلی اختلاف فشار و یک شیر کنترل تنظیمی با اقتدار تام ساخته شده است. از این شیر می‌توان در سیستمهای سرمایش و گرمایش دارای هواساز، مبدل حرارتی، یا مدار اختلاط استفاده کرد.
تصویر  Frese OPTIMIZER 6-Way

Frese OPTIMIZER 6-Way

گروه کنترلی مستقل از فشار Frese OPTIMIZER 6-Way امکان بالانس مستقل از فشار و کنترل سیستم‌های 4 لوله‌­ای سرمایش و گرمایش را فراهم می­‌سازد. Frese OPTIMIZER 6-Way امکان کنترل تنظیمی مستقل از هرگونه نوسانات اختلاف فشار سیستم را فراهم می‌­کند. این گروه از یک شیر کنترلی مستقل از فشار مدل OPTIMA Compact با محرک تنظیم کننده­ی 0-10V، یک شیر کنترلی 6 راهه با محرک چرخنده، و یک واحد کنترلی ساخته شده­ است. Frese OPTIMIZER 6-Way می­‌تواند در سیستم‌­های 4 لوله ای مانند موارد زیر به­ کار گرفته شود: سرمایش یا گرمایش از سقف کنوکتورها واحدهای تهویه مطبوع غیر متمرکز سیستم‌های فن کویل واحدهای سرمایش و گرمایش همرفتی