بستن
جستجو
فیلتر ها

محرک برای شیرها و دمپرهای هواساز

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  MDB46

MDB46

این محرک برای کنترل دمپرها مورد استفاده قرار می گیرد و آن و آفی می باشد. این سری اکچویتر با اعمال نیروی مستقیم بر روی شفت دمپر عملیات کنترل را انجام می دهند. این محرک کورس چرخشی ماکزیمم نود درجه را دارا می باشد. لازم به ذکر است این محرک مجهز به فنر برگشت نمی باشد. این محرک مناسب برای تنظیم دبی جریان هوا بر روی هوارسان ها در سیستم تهویه مطبوع ساختمان با شاترهای ماکزیمم ۳ متر مربع می باشد.
تصویر  MDB56

MDB56

این محرک برای کنترل دمپرها مورد استفاده قرار می گیرد و تدریجی می باشد. این سری اکچویتر با اعمال نیروی مستقیم بر روی شفت دمپر عملیات کنترل را انجام می دهند. این محرک کورس چرخشی ماکزیمم نود درجه را دارا می باشد. لازم به ذکر است این محرک مجهز به فنر برگشت نمی باشد. این محرک مناسب برای تنظیم دبی جریان هوا بر روی هوارسان ها در سیستم تهویه مطبوع ساختمان با شاترهای ماکزیمم ۳ متر مربع می باشد.
تصویر  محرک شیرهای پروانه ای MDA44

محرک شیرهای پروانه ای MDA44

این سری محرک ها برای کنترل شیرهای پروانه ای سری VFA مورد استفاده قرار می گیرند تمام مدل های این محرک، مجهز به کنترل دستی و درجه ی حافظت IP 54 می باشند. ماکزیمم دامنه ی حرکت این محرک ۹۰ درجه می باشد.
تصویر  محرک MCA230

محرک MCA230

اکچویترهای MCA در سیستم تهویه ی مطبوع ساختمان و گرمایش از کف، کاربرد گسترده ای دارا می باشند. نحوه ی عملکرد این سری محرک به صورت On-Offمی باشد. (دارای ۲ سیم). این محرک قابل نصب بر روی اغلب شیرهای موجود در بازار ( با استروک حداکثر تا ۴ میلی متر) می باشد.
تصویر  محرک MVE

محرک MVE

اکچویترهای مدل MVE عملگرهای بسیار انطباق پذیر برای کنترل شیرهای 2 و 3 راهه می باشد، که موارد استفاده گسترده ای در تهویه ی مطبوع ساختمان، هواسازها، فن کویل ها و سیستم های کنترلی صنعتی دارد. این سری از اکچویترها بسیار مناسب برای شرایط سخت آب و هوایی هستند. ( درجه حفاظت IP65 ). این مدل محرک قابلیت کنترل به صورت تدریجی و یا با سیگنال زمانی را دارا می باشد. هم چنین نصب این محرک بسیار ساده است. می توان اکچویتر فوق را به صورت مستقیم بر روی شیرهای فلنجی محصول شرکت کنترلی نصب نمود. ( هم چنین برای شیرهای رزوه ای شرکت کنترلی و یا شرکت های دیگر بسته ی مخصوص اتصال تعبیه شده است). لازم به ذکر است این محرک رزولوشن بسیار بالا ( 500 گام در طول کامل استروک ) برای کنترل دقیق دمای سیال را دارا می باشد. از ویژگی های دیگر این مدل اکچویتر، می توان به توانایی تنظیم خودکار در طول های مختلف استروک، بدون نیاز به مداخله ی اپراتور اشاره کرد. ( این مهم قابل انتخاب در DIP سوییچ می باشد.) محرک فوق مجهز به سیستم تشخیص خطا است که مطلب فوق بوسیله ی دوLED سبز و قرمز رنگ بر روی برد کنترل اکچویتر قابل مشاهده می باشد.
تصویر  محرک MVT

محرک MVT

اکچویتر MVT در اتصال با شیرهای فشاری/کششی و یا شیرها با استروک ثابت با فنر برگشت مورد استفاده قرار می گیرد. این محرک تنظیم جریان آب گرم و سرد در پایانه های حرارتی ۲ و ۴ لوله، سیستم تهویه با چند زون متفاوت، سیستم خورشیدی و کویل های رطوبت زدایی را فراهم می آورد. این محرک از نوع bidirectional electric می باشد‌. استم شیر توسط موتور اکچویتر هدایت می شود و چرخ دنده ها نیز به منظور بهترین عمکرد و تولید کم ترین صدا طراحی شده اند. اکچویترهای MVT مجهز به یک مکانیسم محدود کننده ی نیرو می باشد که سبب کاهش مصرف انرژی می شود. این مکانیسم بدین گونه است که هنگامی که نیروی ۳۰۰ نیوتن برای موتور فراهم شد، منبع تغذیه قطع می شود.