بستن
جستجو
فیلتر ها

Frese

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  Frese OPTIMA Compact DN50-DN300

Frese OPTIMA Compact DN50-DN300

Frese OPTIMA Compact با حداکثر کارآیی و بهترین بهره‌وری انرژی توانسته استانداردهای جدیدی در سیستم‌های کنترل سرمایش و گرمایش ایجاد کند. کنترل تنظیمی کامل و TΔ حداکثر با Frese OPTIMA Compact به اقتدار تام در کنترل تنظیمی، صرف نظر از نوسانات اختلاف فشار سیستم، خواهید رسید به گونه‌ای طراحی شده که ترکیبی از بالانس خودکار و کنترل تنظیمی کامل را صرف نظر از جریان پیش‌تنظیم فراهم آورد. حفظ کنترل بهینه، جریان کمتر، و فشار کمتر پمپ یعنی صرفه‌جویی قابل ملاحظه در مصرف انرژی. همزمان، TΔ را به حداکثر ممکن افزایش می‌دهید، چرا که پاسخگویی بسیار سریعتر شده و پایداری سیستم نیز افزایش می‌یابد. سیستمی که همواره بالانس باشد صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در مصرف انرژی به همراه دارد با Frese OPTIMA Compact به آسانی میتوان به کنترل کامل بر جریان آب در ساختمان دسترسی پیدا کرد، و همزمان آسایش و بهره‌وری انرژی بالایی ایجاد کرد. چنانچه بخش‌های دیگری به سیستم افزوده شوند، یا ظرفیت طراحی شده‌ی سیستم تغییر کند، نیازی به بالانس مجدد سیستم نیست. شیر بالانس و کنترل مستقل از فشار Frese OPTIMA Compact از ترکیب یک شیر بالانسینگ اتوماتیک و قابل تنظیم، یک شیر کنترلی اختلاف فشار و یک شیر کنترل تنظیمی با اقتدار تام ساخته شده است. از این شیر می‌توان در سیستمهای سرمایش و گرمایش دارای هواساز، مبدل حرارتی، یا مدار اختلاط استفاده کرد.
تصویر  Frese OPTIMIZER 6-Way

Frese OPTIMIZER 6-Way

گروه کنترلی مستقل از فشار Frese OPTIMIZER 6-Way امکان بالانس مستقل از فشار و کنترل سیستم‌های 4 لوله‌­ای سرمایش و گرمایش را فراهم می­‌سازد. Frese OPTIMIZER 6-Way امکان کنترل تنظیمی مستقل از هرگونه نوسانات اختلاف فشار سیستم را فراهم می‌­کند. این گروه از یک شیر کنترلی مستقل از فشار مدل OPTIMA Compact با محرک تنظیم کننده­ی 0-10V، یک شیر کنترلی 6 راهه با محرک چرخنده، و یک واحد کنترلی ساخته شده­ است. Frese OPTIMIZER 6-Way می­‌تواند در سیستم‌­های 4 لوله ای مانند موارد زیر به­ کار گرفته شود: سرمایش یا گرمایش از سقف کنوکتورها واحدهای تهویه مطبوع غیر متمرکز سیستم‌های فن کویل واحدهای سرمایش و گرمایش همرفتی
تصویر  Frese PV-SIGMA Compact

Frese PV-SIGMA Compact

سیستم Frese PV-SIGMA Compact مجموعه‌ای از شیرهای دینامیک است که به منظور تنظیم جریان و اختلاف فشار طراحی شده است. سیستم Frese PV-SIGMA Compact را می توان در هردو سیستم‌های سرمایش/گرمایش خانگی/تجاری نصب کرد. Frese PV-SIGMA Compact از ترکیب شیر بالانس دینامیکی Frese SIGAM Compact در مسیر رفت، و شیر کنترل اختلاف فشار Frese PV Compact در مسیر برگشت ایجاد شده است. سیستم Frese PV-SIGMA Compact از کنترل 100 درصدی بر روی جریان و اختلاف فشار تحت هر شرایطی و صرف نظر از هرگونه تغییر در سیستم اطمینان حاصل می‌کند و همچنین امکان یک راه‌اندازی ساده و بدون مشکل را نیز برای کل سیستم فراهم می‌آورد. سیستم Frese PV-SIGMA Compact با محدود کردن جریان و فشار در سیستم عمل می‌کند که هرگونه نویز مرتبط با اختلاف فشار بالا را حذف می‌کند.
تصویر  Frese SIGMA Compact DN15-DN50

Frese SIGMA Compact DN15-DN50

Frese SIMGMA Compact یک شیر بالانسینگ دینامیک قابل تنظیم از خارج است که امکان محدود کردن و ایزوله کردن جریان را در سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی به راحتی و به دقت فراهم می‎کند. Frese SIMGMA Compact می‌تواند در هردو سیستم‌های گرمایش و سرمایش به منظور توزیع موثر جریان در بسیاری قسمت‌های سیستم بکار برده شود. این شیر می‌تواند به جای شیرهای قدیمی دو تنظیمه بکار برده شود و در هر دو نوع سیستم با جریان متغیر و جریان وابسته نصب شود. Frese SIMGMA Compact میتواند به راحتی و با استفاده از پیچ دستی در موقعیت مورد نیاز تنظیم شود تا نرخ جریان را در قسمت‌های مشخصی از سیستم محدود کرده و در نتیجه از ایجاد جریان‎های بیش از حد و هدر رفت انرژی جلوگیری کند. عملکرد داخلی کنترل اختلاف فشار Frese SIMGMA Compact باعث شده تا بتوان از محدود بودن جریان، صرف نظر از نوسانات اختلاف فشار سیستم، اطمینان داشت. پس از اینکه شیر در نرخ جریان مورد نظر تنظیم شد، می‌توان پیچ دستی را در محل خود قفل کرد. شیر می‌تواند از موقعیتی که در آن قفل شده به طور کامل بسته شود تا جریان را ایزوله کند، و سپس به آسانی به موقعیت تنظیم شده باز شود.
تصویر  Frese SIGMA Compact DN50-DN300

Frese SIGMA Compact DN50-DN300

Frese SIMGMA Compact یک شیر بالانسینگ دینامیک قابل تنظیم از خارج است که امکان محدود کردن و ایزوله کردن جریان را در سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی به راحتی و به دقت فراهم می‌کند. Frese SIMGMA Compact می‌تواند در هردو سیستم‌های گرمایش و سرمایش به منظور توزیع موثر جریان در بسیاری قسمت‌های سیستم بکار برده شود. این شیر می‌تواند به جای شیرهای قدیمی دو تنظیمه بکار برده شود و در هر دو نوع سیستم با جریان متغیر و جریان وابسته نصب شود. Frese SIMGMA Compact میتواند به راحتی و با استفاده از پیچ دستی در موقعیت مورد نیاز تنظیم شود تا نرخ جریان را در قسمت‌های مشخصی از سیستم محدود کرده و در نتیجه از ایجاد جریان‌های بیش از حد و هدر رفت انرژی جلوگیری کند. عملکرد داخلی کنترل اختلاف فشار Frese SIMGMA Compact باعث شده تا بتوان از محدود بودن جریان، صرف نظر از نوسانات اختلاف فشار سیستم، اطمینان داشت. از پیچ دستی می‌توان برای بستن و باز کرد شیر به موقعیت از پیش تنظیم شده استفاده کرد.
تصویر  Frese Smart balance

Frese Smart balance

واحد راه اندازی Frese SMART Balance یک ابزار بیسیم و دستی برای راه اندازی است که برای اندازه­گیری اختلاف فشار و تایید جریان در سیستم­های سرمایش و گرمایش به کار می­رود. با Frese SMART Balance میتوان به سادگی اختلاف فشار را اندازه­گیری و جریان را تایید کرد. این محصول برای گستره­ای از شیرها، شامل شیرهای بالانس Frese STBV و شیرهای بالانس دینامیکیFrese ، کاربرد دارد. تمامی شیرهای Frese از پیش در نرم­افزار بارگذاری شده­اند و می­توان در زمان تایید جریان آنها را انتخاب کرد.