بستن
جستجو
فیلتر ها

Frese

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  Frese STBV FODRV

Frese STBV FODRV

Frese FODRV یک شیر دو تنظیمه با اوریفیس ثابت به منظور بالانس و تایید جریان است. Frese FODRV برای استفاده در کاربردهای سرمایش و گرمایش به منظور بالانس و تایید دقیق جریان در بخش های مختلف سیستم ایده آل ترین است. شیر بالانس Frese FODRV به راحتی و با اطمینان کامل سیستم را تایید می‌کند و می‌توان از آن در سیستم های جریان متغیر یا جریان ثابت ‌برد. این شیر دو تنظیمه می تواند در موقعیت مورد نظر تنظیم شده و سپس قفل شود تا میزان باز شدن شیر را محدود کند. سپس اگر نیاز باشد، می توان شیر را با پیچاندن پیچ دستی آن تا نقطه صفر پیچانده و آن را بست و سپس مجددا تا میزان از پیش تنظیم شده باز کرد. اوریفیس درونی آن، که ابعاد و هندسه ثابتی دارد، میزانی از افت فشار را ایجاد می کند تا بتوان جریان را اندازه گرفت.
تصویر  Frese STBV VODRV

Frese STBV VODRV

Frese VODRV یک شیر دو تنظیمه با اوریفیس متغیر به منظور بالانس و تایید جریان است. Frese VODRV برای استفاده در کاربردهای سرمایش و گرمایش به منظور بالانس و تایید دقیق جریان در بخش­های مختلف سیستم ایده­آل­ترین است. شیر بالانس Frese VODRV به راحتی و با اطمینان کامل سیستم را تایید می­کند و می­توان از آن در سیستم­های جریان متغیر یا جریان ثابت بهره­ برد. این شیر دو تنظیمه می ­تواند در موقعیت مورد نظر تنظیم شده و سپس قفل شود تا میزان باز شدن شیر را محدود کند. سپس اگر نیاز باشد، می ­توان شیر را با پیچاندن پیچ دستی آن تا نقطه­ ی صفر پیچانده و آن را بست و سپس مجددا تا میزان از پیش تنظیم شده باز کرد.
تصویر  شیرهای ایزوله‌کننده

شیرهای ایزوله‌کننده

شیرهای ایزوله‌کننده: شیرهای توپی جریان کامل با دستگیره و مناسب برای سیستم‌های سرمایش و گرمایش
تصویر  صافی ها

صافی ها

Frese Strainer: صافی‌های Frese به طور خاص به منظور حداکثر حفاظت لوله‌کشی در برابر ذرات و دیگر ناخالصی‌ها طراحی و ساخته شده‌است. این صافی‌ها در سیستم‌های مایع، بخار، و گازهای غیر قابل اشتعال الزامی هستند. وجود آشغال در این سیستم‌ها منجر به هزینه‌های بالای بهره‌برداری، نگهداری و جایگزینی می‌شود. سیال پس از ورود به صافی از یک شبکه‌ی استوانه‌ای عبور می‌کند. با عبور سیال از درون شبکه، تمامی ذراتی که از سوراخ‌های این شبکه بزرگتر باشند در آن به دام می‌افتند. زمان که فیلتر از صافی خارج شود، به عنوان محلی برای جمع شدن ناخالصی‌ها عمل می‌کند. صافی‌های Frese را می‌توان در حالت‌های عمودی و افقی استفاده کرد، به این شرط که جهت جریان همواره د آن جهتی باشد که روی بدنه‌ی صافی نمایش داده شده، و اینکه برای لوله‌های عمودی، فیلتر همواره به سمت پایین قرار بگیرد