بستن
جستجو
فیلتر ها

Frese

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  کارتریج Frese ALPHA

کارتریج Frese ALPHA

کارتریج‌های Frese ALPHA مخصوص بالانس کردن مدارهای سرمایش و گرمایش طراحی و ساخته شده‌اند. این کارتریج‌ها در شیرهای بالانس دینامیکی Frese استفاده می‌شوند که حتی در صورت نوسان در فشار، جریان را در حد مشخصی نگاه می‌دارند. از شیرهای کوچک (DN15) تا شیرهای بزرگ نوع ویفر (wafer)(DN800)، از واحدهای کوچک گرمایش تا کاربردهای گرمایش محلی با آب دریا، نوعی از کاتریج Frese ALPHA وجود دارد که می‌توان برقراری جریان مشخص شده را تضمین کند. طراحی پیشرفته و ثبت اختراع شده‌ی کارتریج‌های Frese ALPHA ایده‌ی صفحه اوریفیس را معرفی کرده‌اند که کارآیی و انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد.با کارتریج‌های Frese ALPHA دیگر نیازی به تعویض کارتریج پس از هر بار تغییر جریان طرح نیست. هر کارتریج دارای یک صفحه‌ی اوریفیس برای هر جریان مشخص است که می‌تواند به راحتی برداشته و با یک صفحه‌ی اوریفیس دیگر جایگزین شود. کاربرد کارتریج‌های Frese ALPHA در سیستم‌های سرمایش و گرمایش به منظور توزیع جریان در بخش‌های مختلف سیستم استفاده می‌شوند. شیر بالانس دینامیکی به راحتی و مستقل از نوسانات فشار سیستم عمل بالانس کردن سیستم را انجام می‌دهد. کارتیج‌های Frese ALPHA حداکثر جریان در سیستم را محدود کرده و اقتصادی‌ترین حالت کارکرد را پیش می‌گیرند. این کارتریج‎ها در سیستم‌های جریان ثابت و جریان متغیر قابل استفاده هستند. از شیرهایی با اندازه کوچک تا شیرهای نوع ویفر بزرگ، از واحدهای کوچک گرمایشی تا سرمایش محلی، نوعی از کارتریج‌های Frese ALPHA را می‌توان یافت که جریان مشخصی را تضمین کند.
تصویر  Frese ALPHA DN15-DN50

Frese ALPHA DN15-DN50

شیرهای Frese ALPHA به طور خاص برای بالانس خودکار سیستم های سرمایش و گرمایش طراحی وساخته شده اند. کارتریج‎های Frese ALPHA ‌ کارتریج های نسل دوم ‌ جزئی از این شیرها هستند که جریان را، حتی در حالتی که فشار نوسان می کند، محدود نگاه می دارند. طراحی مبتکرانه و ثبت شده ی این کارتریج ها یک صفحه ی اوریفیس قابل تعویض را ارائه می دهد که انعطاف پذیری بیشتری فراهم کرده و دیافراگمی که دقت بالاتری بدست می دهد. از شیرهای کوچک رزوه دار (DN15) گرفته تا شیرهای بزرگ فلانج دار (DN800)، شیرهای Frese ALPHA بالانس هیدرونیکی سیستم را، صرف نظر از نوسان فشار در سیستم، تضمین می کنند.
تصویر  Frese ALPHA DN50-800

Frese ALPHA DN50-800

شیرهای Frese ALPHA به طور خاص برای بالانس خودکار سیستم‌های سرمایش و گرمایش طراحی وساخته شده‌اند. حتی زمانی که فشار نوسان می‌کند، کارتریج‌های Frese ALPHA جریان را زیر سطح تعیین شده محدود می‌کنند. شیرهایی از نوعFrese ALPHA Wafer می‌توانند، بسته به ابعاد و جریان طرحشان، تا 85 عدد کارتریج مخصوص Frese ALPHA داشته باشند.
تصویر  Frese MODULA

Frese MODULA

MODULA یک سیستم شیر فشرده و متنوع است که شیرهای کنترل دینامیکی جریان، فشار و دما را با شیرهای ایزوله کننده، شستشو دهنده، تخلیه، و تجهیزات اندازه‌گیری در یک واحد بای پاس ترمینال که قبلا سر هم و آزمایش شده و آماده نصب می‌باشد ترکیب می‌کند.
تصویر  Frese MODULA Pro

Frese MODULA Pro

Frese MODULA Pro یک سیستم شیر فشرده و متنوع است که شیرهای کنترل دینامیکی جریان، فشار و دما را با شیرهای ایزوله کننده، شستشو دهنده، تخلیه، و تجهیزات اندازه­گیری در یک واحد بای پاس ترمینال که قبلا سر هم و آزمایش شده و آماده نصب می­باشد ترکیب می­کند.
تصویر  Frese OPTIMA Compact DN10-DN50

Frese OPTIMA Compact DN10-DN50

به گونه‌ای طراحی شده که ترکیبی از بالانس خودکار و کنترل تنظیمی کامل را صرف نظر از جریان پیش‌تنظیم فراهم آورد. طراحی مبتکرانه‌ی Frese OPTIMA Compact شیر کنترلی هوشمندی را معرفی کرده که خود را با جریان پیش‌تنظیم هماهنگ می‌کند تا کنترل تنظیمی کاملی را به ارمغان آورد. زمانی که نصاب حداکثر میزان جریان را برای شیر تعریف می‌کند (با عملکرد پیش‎تنظیم) بازه حرکتی شیر کنترلی ثابت می‌ماند که باعث ایجاد کنترل تنظیمی 100 درصدی میشود. در عمل، Frese OPTIMA Compact اطمینان حاصل ‌می‌کند که جریان بیش از حد ایجاد نشده، و در جریانهایی کمتر از جریان طراحی، محرک شیر اقتدار کامل دارد. همچنین Frese OPTIMA Compact تمامی ویژگی‌هایی که برای راحتی طراحان و نصاب‌ها لازم است دارا می‌باشد: • بازه‌ی وسیع (تا 800kPa) اختلاف فشار که مناسب اکثر کاربردها است. • طراحی فشرده و قابلیت پیش‌تنظیم آسان، راحتی نصب و راه‌اندازی را تضمین می‌کنند. شیر کنترلی مستقل از فشار (PICV) Frese OPTIMA Compact در سیستمهای سرمایش و گرمایش با واحد فن کویل، پرتو سرد، یا دیگر واحدهای ترمینال کاربرد دارد. Frese OPTIMA Compact کنترل تنظیمی با اقتدار تام را صرف نظر از نوسانات اختلاف فشار سیستم ممکن می‌سازد. از ترکیب یک شیر بالانسینگ اتوماتیک و قابل تنظیم، یک شیر کنترل اختلاف فشار و یک شیر کنترل تنظیمی با اقتدار تام ساخته شده است. کنترل کانل بر روی جریان آب ساختمان به راحتی میسر می‌شود و آسایش و صرفه جویی انرژی فراوانی نیز به ارمغان می‌آورد. مزیت دیگر آن است که چنانچه بخش‌های دیگری به سیستم افزوده شوند، یا ظرفیت طراحی شده‌ی سیستم تغییر کند، نیازی به بالانس مجدد سیستم نیست. صرفه‌جویی در انرژی با کنترل بهینه، جریان کمتر، و فشار کمتر پمپ. TΔ حداکثر به علت پاسخ سریعتر و پایداری بیشتر سیستم.